آردواز شیروانی – ثامن درب تولید آردواز شیروانی09121431055


آردواز شیروانی – اردواز فلزی امروزه یکی از بهترین گزینه های برای سایبان درب ورودی و درب ماشین رو ساختمان محسوب میشود.

آردواز شیروانی

آردواز چیست

آردواز در اصل نوعی ریزدانه معدنی است که از آن در صنعت ساختمان برای سر درب ورودی ساختمان ها استفاده میشده است. سر درب نام فارسی اردواز محسوب میشود. مقاومت آردواز با توجه به وجود الیاف و سیمان بالا است. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و استفاده از مواد اولیه بهینه در تمام صنایع، از ورقه های فلزی رنگ دار به عنوان مواد اولیه برای ساخت سر درب (آردواز) استفاده میشود. تغییر اردواز از سیمان به ورقه های فلزی رنگ دار زیبا در راستای زیباسازی نمای ساختمان انجام میشود. ورقه های آردواز در شکل های مختلفی ساخته میشود. شیب اردواز با توجه به تعداد پله های آردواز بستگی دارد.

آردواز سقف شیروانی

آنچه در این مقاله خواهید خواند

  انواع آردواز

انواع آردواز

انواع مختلفی ازآردوازوجود دارند که در ساختمان ها و آلاچیق ها از آن به عنوان پوشش استفاده میشود.

آردواز سقف شیروانی

آردواز سیمانی

اردوازهای سیمانی اولین نوع از اردواز ها هستند که بدون رنگ تولید شده و رنگی مانند رنگ سیمان دارند. از این نوع از ورقه های اردواز در شهر ها کمتر استفاده میشود. این نوع از آردواز به دلیل عدم قابلیت شستشو در ساختمان ها استفاده نمیشود.

اردواز های فلزی

ورقه های فلزی چند سالی است که جای مصالح سیمانی را در بخش نمای ساختمان به خوبی پوشش داده اند. قابلت شکل پذیری و تنوع رنگ کوره ای از مزایای استفاده از فلز به جای ورق های سیمانی است. از ورقه های فلزی قوس دار و ساده رنگ شده در قسمت های شیروانی، حفاظ، سردرب و فلاشینگ استفاده میشود. این ورق های فلزی در ضخامت های مختلف و رنگ بندی های متنوع در بازار وجود دارد.

آردواز شیروانی بالای درب

گروه تولیدی ثامن درب تولید انواع آردواز (سر درب) ساختمان را از سال ۱۳۹۴ بنا به درخواست خریداران انجام میدهد. طراحی و ساخت انواع پوشش های مانند جلوی پنجره ها و روی دیوار ساختمان ها (فلاشینگ) ، سقف ساختمان های ویلایی (شیروانی) و پوشش بالای آلاچیق را با پرسنل متخصص وکار آزموده انجام میدهد.

آردواز بالای درب

برای دریافت مشاوره رایگان و مشاهده نمونه های جدید آردواز و سر درب ساختمان ها میتوانید با شماره تلفن ها-56586755 -56586755 ـ 09123403540  _09124403540   تماس بگیرید.

آردواز شیروانی درب

اجرای سقف آردواز و سر درب

در اجرای آردواز و سر درب ساختمان ها امنیت، زیبا سازی دو عامل مهم به شمار میروند. استفاده از مواد اولیه با کیفیت در اجرای آردواز تاثیر بسیار زیادی دارد. آردواز بخشی ازساختمان است که همواره در برابر آلودگی هوا قرار دارد، دقت داشته باشید که گرد و غبار موجود در هوا سبب کدر شدن و تیرگی آردواز خواهد شد، بنا بر این استفاده از مواد اولیه و رنگ های کوره ای سبب میشوند تا سازه شما دربرابر آلودگی و برف و باران مقاومت بیشتری داشته باشد.

آردواز بالای درب شیروانی

انتخاب رنگ اردوار یکی از نکاتی است که خریدار مشحص میکند. درانتخاب رنگ اردواز قبل ازاجرا دقت کافی داشته باشید تا رنگ اردواز مناسب با نما و شکل ساختمان شما باشد، قبل ازاجرای اردواز میتوانید با استفاده از مشاوره از یک متخصص در این زمینه کمک بگیرید چراکه تغییر رنگ اردواز بعد از اجرا عملا غیر ممکن است.

آردواز درب شیروانی

شاسی کشی و عایق کردن اردواز هم ازنکات مهمی است که در زمان اجرای اردواز و شیروانی اهمیت فوق العاده ای دارد. استفاده از پروفیل های باضخامت۵/۲میل باعرض مناسب به همراره استفاده از عایق های مناسب میتواند دوام سازه شما را بیشتر کند.

آردواز شیروانی

داشتن شیب مناسب وسیستم کانال کشی برای تخلیه آب باران نیز از نکاتی مهمی است که در زمان اجرای اردواز و سقف های پهن و شیب دار اهمیت بالایی دارد . اهمیت این موضوع زمانی بیشتر میشود که شما قصد دارید از این نوع سازه به عنوان سقف شیروانی استفاده کنبد. قطعا تخلیه صحیح و اصولی آب باران میتواند آسایش خاطر را به همراه داشته باشد. حتما شما شیروانی هایی را دیده اید که آب باران از لبه های آن به بیرون میریزد. عمق مناسب کانال ها و قرار دادن خروجی های مناسب از عوامل تاثیر گذار در هدایت آب باران از سطح شیروانی ها است.

آردواز شیروانی

مشخصات فنی آردواز

اردواز قابلیت تحمل فشار ۱۵۰ تا ۲۰۰ کبلو گره در هر متر مربع را دارد. اردواز های موجود در بازار درابعاد ۳۰*۶۰ سانتیمتر در بسته های ۱۰ تا ۱۷ تایی عرضه میشوند. اردواز به شکل ورقه هایی با طرح ساده و هلالی تولید میشود و به شکل پله ای اجرا میشود. اردواز در رنک های مختلف تولید میشود. در صورتی که رنگ خاصی مورد نظر خریدار باشد، میتواند با شماره تلفن ۰۹۱۲۳۴۰۳۵۴۰ تماس گرفته و رنگ مورد نظر خود را سفارش دهد. رنگ ورق های اردواز به صورت کوره ای الکترو استاتیک است .

مزایای ورق های اردواز

با توجه به این که ورق اردواز تحت فشارتولید میشود خاصیتی مشابه با سنگ دارد. آردواز بسیار سبک است و مقاومت بسیار بالایی دارد. سبک بودن سقف در برخی از مواقع مانند زلزله یا هر گوته احتمال ریزش یک مزیت بسیار بالا است. نصب سریع ، قیمت مناسب ، تنوع در رنگ بتدی ، عدم وابستگی به عایق کننده ها ،زیبا شدن نما از مزایای ورق های اردواز محسوب میشوند.Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.