چهارچوب فلزی – ثامن درب قیمت چهار چوب فلزی 09124403540


در بخش صنعت ساختمان سازی چهار چوب فلزی کاربرد فراوانی دارد. در تمام درب های فلزی ساختمان از چهار چوب استفاده میشود. انواع مختلفی چهار چوب وجود دارد. چهار چوب ساده، چهار چوب فرانسوی (metal-frame)، چهار چوب لبه دار و مکزیکی از انواع چهار چوب های فلزی هستند. چهار چوب فلزی با توجه به سفارش و سایز مورد نظر خریداران در کارگاه تهیه و ارسال می‌شود.

گروه تولیدی ثامن درب در زمینه تولید چهار چوب درب و لنگه درب های ضد سرقت از سال ۱۳۷۵ به صورت تخصصی شروع به فعالیت نموده است. استفاده از طرح های جدید برای جا لولا و جا قفلی درب ها به روش خم کاری از جمله طرح های ابتکاری در زمینه تولید چهار چوب فلزی درب ها است. ساخت چهار چوب فلزی و ارسال به تمام نقاط کشور با ضمانت . رضایت شما بزرگترین افتخار ما است. 

چهار چوب فلزی از ورق های خم دار ۲ و ۲/۵ میل ساخته میشود. بهترین متریال فلزی برای ساخت چهر چوب های فلزی پروفیل جهان و ساوه است . طرح های مختلفی از درب انباری وجود دارد که عموما برای ساختمانهای شخصی ساز که انباری در طبقه هم کف است وجود دارد. امنیت درب انباری اهمیت بسیار زیادی دارد. معمولا انباری ها، اولین قسمت از ساختمان که سارقان با استفاده از شگرد های مختلف سعی میکنند که وارد آن شوند، با توجه به این حقیقت میتوانید از چهار چوب ها و درب های انباری ایمن فلزی استفاده کنید.

با توجه به این حقیقت که قیمت چهار چوب فلزی با توجه به وزن آن مشخص میشود، استفاده از پروفیل های سبک یکی از راه های کاهش قیمت چهار چوب فلزی محسوب میشود. عموما چهار چوب های فلزی از ورق های ۲ یا حداکثر ۵/۲ میل تولید می‌شود. نوع پروفیل چهار چوب فلزی یکی از نکات مهم در کیفیت محصول تمام شده است. از دیگر نکات مهم و تاثیر گذار در قیمت چهار چوب فلزی، نوع جوشکاری چهار چوب است. مجموعه گروه تولیدی ثامن درب با استفاده از دستگاه های برش و جوش co2 اقدام به نصب لولا و جای قفل با کیفیت بسیار بالا نموده است. ساخت چهار چوب در کارخانه های تولید کننده درب پارکینگ و درب های فلزی به صورت تخصصی و با قیمت مناسب تولید میشود. چهار چوب فلزی درب ورودی آپارتمان ها و انباری‌های ساختمان های نیاز به چهار چوب دارند. قیمت چهار چوب فلزی مکزیکی با چهار چوب ساده فقط به جهت وزن تفاوت دارد. چهار چوب های لبه بیرون که به چهارچوب مکزیکی نیز شهرت دارند، نمای زیبا‌تری نسبت به چهار چوب های ساده دارند.

گروه تولیدی ثامن تلاش کرده است که تمامی سازه های فلزی ساختمان را همانند درب پارکینگ، درب حیاط، انواع چهار چوب، اردواز، در پوش فلزی روی دیوار، نرده راه پله، نرده بالکن و تراس و درب های صد سرقت و ورودی اتاق را تولید و عرضه مینماید. با یک بار خرید مشتری داپمی این مجموعه خواهید شد. خدمات مشاوره، اندازه گیری رایگان و نصب برای کلیه محصولات وجود دارد. 

اهمیت استفاده از چهار چوب فلزی مستحکم در ساختمان

چهار چوب های قدیمی معمولا از جنس چوب ساخته می‌شدند، که از امنیت کافی برخوردار نبوده‌اند. امروزه استفاده از چهار چوب های فلزی با توجه به وجود دستگاه های خم و برش بر پایه طراحی های جدید و به روز ساخته میشود. طرح چهار چوب ساده برای ساختمان های بلند مرتبه و برج ها بیشتر استفاده می‌شود. چهار چوب های فلزی ساده به صورت لولایی ساخته میشود و امنیت بسیار بالایی دارد. درمورد استفاده از چهار چوب فلزی همین‌بس که امکان تخریب این نوع از چهار چوب ها در داخل ساختمان ها وجود ندارد.

فروش چهار چوب فلزی آماده 

از جمله خدمات ثامن درب طراحی و ساخت انواع چهار چوب فلزی ساده و مکزیکی در ابعاد مختلف است. ابعاد و ارتفاع چهار‌چوب فلزی درب به صورت استاندارد دارای ارتفاع ۲۲۰ سانت با عرض های مختلف مناسب با محل مورد استفاده است. معمولا استاندارد عرض درب برای اتاق های خواب 85 تا 95 سانت می‌باشد. عرض درب سرویس ها بین 65 تا 75 سانت است. ویژگی های چهار چوب های ثامن درب داشتن ورقه است که در داخل برش از چهار چوب در داخل پانچ شده است و سوراخ های قلاویز شده دارد که اگر لولا به مرور زمان دچار مشکل شود این قطعه قابل تعویض می‌باشند. در این مدل در زمان نصب لولا هیچگونه برجستگی در روی چهار چوب مشاهده نمیشود.

چهارجوب فلزی

انواع چهار چوب فلزی

همان طور که در بالا اشاره شد انواع مختلفی از چهار چوب طراحی و تولید می‌شود. دوام وکیفیت چهار چوب ها تقریبا برابر بوده و بیشتر به جهت شکل و نوع خم کاری با هم تفاوت دارند. در ادامه مطلب با انواع مختلف چهار چوب فلزی آشنا خواهید شد.

چهار چوب فلزی فرانسوی بیشتر مناسب برای درب های ورودی و درب های اتاق خواب است. ورودی اتاق خواب بدونچهار چوب 85 تا 95 سانت است که بعد از نصب چهار چوب بخش تمام شده وداخلی چهارچوب فرانسوی75 تا 85 سانتیمتر است. برای سرویسها از 70تا 80 سانت است که تمام شده بعد از نصب چهار چوب 60 تا 70 سانت است. به صورت کلی یکی از مهم ترین مقیاس ها برای ساخت چهارچوب نقشه ساختمان ها است. گروه تولیدی ثامن درب آماده همکاری به جهت ساخت انواع چهارچوب و درب انباری با سازندگان ساختمان ها را دارد. جهت اطلاع از قیمت چهار چوب های فرانسوی میتوانید با شماره تلفن 021_56586755 -021_56586756 یا شماره تلفن های همراه 09123403540-09124403540 تماس بگیرید.

چهار چوب های خم دار لیه بیرون که به چهار چوب قاشقی نیز شهرت دارند در سایز ها ی مختلف و بنا به در خواست خریدارن و سفارش قابل تولید است. کارخانه های تولید کننده پروفیل دو سایز 3/5 و 4 سانت را تولید می‌کنند. سایز های مختلف هم در بخش خمکاری ثامن درب قابل تولید است. از چهار چوب مکزیکی در ساختمان ها علاوه بر جهار چوب درب های ورودی به عنوان فریم پنجره های upvc نیز استفاده میشود. با توجه به ارتفاع 2/20 سانتی کارخانه های تولیدکننده چهارچوب طول هر شاخه را 6/60 متر برش میدهند.

یکی دیگر از انواع چهار چوب های فلزی، چهار چوب ساده است. این نوع از جهار چوب فلزی ساده است. این چهار چوب فلزی ساده از طرح های قدیمی پیروی کرده اند که جزء پر طرف دار ترین چهار چوب های فلزی در دنیا است. تولید و ساخت این نوع از چهار چوب بسیار ساده است. چهارچوب فلزی ساده بیشتر برای ساختمانهای که از دیوار های پیش ساخته استفاده میکنند بکار میرود.

  • تفاوت چهارچوب فرانسوی و چهار چوب مکزیکی

تفاوت چهار چوب مکزیکی و چهار چوب فرانسوی در عرض و ارتفاع خم ها است. شکل چهارچوب های فرانسوی و مکزیکی با هم تفاوت دارند. به دلیل داشتن خم بیشتر درچهار چوب مکزیکی وزن هرشاخه آن 15%بیشتر ازچهار چوب های فرانسوی است. وزن هر شاخه چهار چوب فرانسوی با ضخامت 2 میل 24 تا 25 کیلو گرم است که در مورد چهار چوب مکزیکی این وزن بین 28 تا29 کیلواست.Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.